Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Sabahları Kendi Şarkılarımı Dinlemek Gibisi Yok

7 sene önce yazıldı, 230 kere okundu. 0

Sabahları erken kalkmaya başladım artık. Telefonuma İKİ TANE  alarm kurdum, biri 7.30 diğeri de 7.45. 8 de uyanıyorum kendi kendime, kalkıyorum bilgisayarım zaten açık oluyo sürekli, açıyorum bi şarkı üzerimi giyiniyorum yüzümü yıkıyorum falan. Sonra kulaklığımı takıyorum açıyorum telefonumdan şarkılarımın listesini. Baştan dinlemeye başlıyorum. Şimdi kendi şarkılarımı övmeyeceğim tabiki. Övülecek pek bi tarafları da yok zaten. Ama duygular kendi duygularım, sabah benim sabahım, müzik benim müziğim olunca insan çok iyi hissediyor.

Bazı şarkıları sanki yaşamadan önce yazmışım, yaşadıktan sonra cuk oturmuş gibi, sanki neler yaşayacağımı biliyomuşum gibi.. Bi de bazı şarkılar var, yapmışım kaydetmişim sonra unutmuşum resmen. Dinleyince aa böyle mi çalmışım diyorum, bazen hoşuma gidiyo bazen oha malmışım diyorum. Oha ses bak dediklerim çok oluyo tabi.. :D Allah böyle bi ses vermiş, kimseye vermesin asdf

Cuma günü de bir iki şarkımı bizim okulun festivalinde çalıcam söylicem galiba. Gerçi daha Ahmet abiden gitarımı alamadım amk. Gitarımı sakındığımdan değil de, gitarımdan hiç ayrı kalmak istemediğimden, bir daha kimseye gitar bırakmıcam ya. Kaç günlerdir evdeki diğer gitarlardan tat falan alamıyorum. İstediğim gibi olmuyo hiç. Bi arayayım bugün de ayarlasın artık cumaya kadar.

Neyse günlükcüm. Yeni tasarımla uğraşayım biraz. Yorum kısmı falan aktif değil. Onları halledeyim. Bir de müzik çalar ve sosyal medya bağlantılarımı yerleştireyim. Üşeniyorum gerçi.. Masamın başında diğer sitelerle ilgilenmekten ne vakit kalıyor ne hal kalıyor ama.. Olsun yapıcaz bişeyler artık. Görüşmek üzere günlükcüm.

BENZER  Yeni ve Güzel Bir Dizi: Kardeş Payı

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

6 ay önce. 112 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

6 ay önce. 145 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

6 ay önce. 47 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

6 ay önce. 69 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

6 ay önce. 68 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.