Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Merhaba Günlük

11 sene önce yazıldı, 227 kere okundu. 0

Arada böyle şeyler de yazmak lazım. Gerçi ben günlük derim, bugün haricinde ne varsa yazarım, öyle de bi acayip yani. Bu aralar neler yaptım, neler yapıyorum onlardan bahsedelim biraz. İlk öncelikle, müzik olaylarından başlayalım. Katıldığımız Power Garage TV müzik yarışmasında çeyrek finale çıktık, bugün yapılan toplantıya da grubum adına ben katıldım. Biletleri teslim aldım. Bize ayrılan süre 15 dakikaymış, ve en fazla bir tane cover parça çalabilirmişiz. Grup içinde bu parçayı da kararlaştırmaya çalışıyoruz bu aralar. Yarışmaya da var biraz süre gerçi. Hayırlısı diyelim.

Onun dışında bestelerim – kayıtlarım için garaj’da bir ilan açtım dün. bakalım benimle bu işe girecek grup arkadaşları bulabilecek miyim. aslında ilk olarak tek başıma başlayayım diye düşünmüştüm ama, vokaller sıkıntılı olduğu için…

Cuma günü uzun süredir görmediğim Şeymatoş ve tayfasıyla buluşucaz diye kararlaştırdık, bir aksilik olmaz ise görüşeceğiz arkadaşlarla. Epeydir bi buluşma falan söz konusu olmadı, güzel olacak. Onlara burdan başarılar diliyorum ygs ve türevlerinde. Bekle beni şeymatoşun yanakları xD

Eeeeee… web tasarım olaylarından bahsedelim biraz da. Bu aralar işler her ne kadar yoğunluğunu korusa da, ödeme alımları azaldığı için iştah kaçtı biraz. Bakalım yine aynı tempoyu yakalarsak çok güzel olacak. Kafamdaki planları da gerçekleştiricem yavaş yavaş.

** Yarışma ile ilgili duyuruları bilgiler netleştiğinde tüm mecralardan yapacağız. Bakalım nereye kadar ilerleyebileceğiz, neleri başarabileceğiz, eğlenebilecek miyiz, eğlendirebilecek miyiz, göreceğiz.

Görüşmek üzere günlükcüğümcuğum. Öpüyorum

BENZER  Soguk Havalarda Beysehir

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

11 ay önce. 44 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 56 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 79 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 sene önce. 127 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 sene önce. 67 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.