Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 15.2.2020
Bu yazı 07.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Merhaba Günlük

7 sene önce yazıldı, 209 kere okundu. 0

Arada böyle şeyler de yazmak lazım. Gerçi ben günlük derim, bugün haricinde ne varsa yazarım, öyle de bi acayip yani. Bu aralar neler yaptım, neler yapıyorum onlardan bahsedelim biraz. İlk öncelikle, müzik olaylarından başlayalım. Katıldığımız Power Garage TV müzik yarışmasında çeyrek finale çıktık, bugün yapılan toplantıya da grubum adına ben katıldım. Biletleri teslim aldım. Bize ayrılan süre 15 dakikaymış, ve en fazla bir tane cover parça çalabilirmişiz. Grup içinde bu parçayı da kararlaştırmaya çalışıyoruz bu aralar. Yarışmaya da var biraz süre gerçi. Hayırlısı diyelim.

Onun dışında bestelerim – kayıtlarım için garaj’da bir ilan açtım dün. bakalım benimle bu işe girecek grup arkadaşları bulabilecek miyim. aslında ilk olarak tek başıma başlayayım diye düşünmüştüm ama, vokaller sıkıntılı olduğu için…

Cuma günü uzun süredir görmediğim Şeymatoş ve tayfasıyla buluşucaz diye kararlaştırdık, bir aksilik olmaz ise görüşeceğiz arkadaşlarla. Epeydir bi buluşma falan söz konusu olmadı, güzel olacak. Onlara burdan başarılar diliyorum ygs ve türevlerinde. Bekle beni şeymatoşun yanakları xD

Eeeeee… web tasarım olaylarından bahsedelim biraz da. Bu aralar işler her ne kadar yoğunluğunu korusa da, ödeme alımları azaldığı için iştah kaçtı biraz. Bakalım yine aynı tempoyu yakalarsak çok güzel olacak. Kafamdaki planları da gerçekleştiricem yavaş yavaş.

** Yarışma ile ilgili duyuruları bilgiler netleştiğinde tüm mecralardan yapacağız. Bakalım nereye kadar ilerleyebileceğiz, neleri başarabileceğiz, eğlenebilecek miyiz, eğlendirebilecek miyiz, göreceğiz.

Görüşmek üzere günlükcüğümcuğum. Öpüyorum

BENZER  Wunderlist İle İş Dağılımlı Yapılacaklar Listesi

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel