Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 20.7.2019
Bu yazı 16.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Merhaba Günlük

6 sene önce yazıldı, 193 kere okundu. 0

Ne güzel bi başlık seçmişim lan çok üşengeç olmama verelim bu durumu. Bu gün işe başladım piyalepaşa’da. Yorgunum.. Dükkanı toparladık bana masa falan ayarladık gittik bilgisayar aldık çalışmam için. Güzel bir olaya başlıyorum. Evde yaptığım işleri ofise taşımış oluyorum hem de daha sağlam bir bilgisayarla çalışıcam artık. O değil de cidden çok yorgunum be. İlk iş günümün üzerine bir de provaya gittim.. Zaten son 2-3 gündür çok fazla yorulmuştum.. Dinlenemedim. Güzel güzel uyuyamadım falan.. Uyumak için haftanın sonunu bekleyeceğim artık. Cuma günü konser var, o gece eğer eve gidebilirsem erkenden uyucam. Ertesi gün uyandırabilene aşk olsun.. Ey millet.. Benimle cumartesi günü için yaptığınız planlara hiç güvenmeyin. Kıhkıh.

Bu arada bugün Seçkin abi bana hediye almış sağolsun. Slayer şeysili zippo almış. Havalı bişey de gazı yok. Gaz diyorum siz anlayın işte ne boksa.. Onun şişesinden alıcam evdekileri de doldururum hem. Öyle işte.

Az önce üç çeyrek ekmek büyüklüğünde bir ekmek arası domates ziyafeti çektim. Nedense çok seviyorum domatesi ekmek arası. Sadece domates, tuzlu tuzlu böyle.. Küçüklüğümden beri çok yediğimden olabilir ya da sokaktan anneme bağırdığımda sepetle ekmek arası domates saldığından da olabilir. Güzel yani. Şimdi de kolamı doldurdum sigaramı yaktım, bi günlüğüme selam vereyim dedim. Saat olmuş 1 anasını satayım. Yarın işe ben gitmicem sanki.. Neyse artık.. Yavaş yavaş uyku düzenini tutturacağız yapacak bişey yok.

Haydi selametle günlük. Seviyorum seni. Seni de :)

BENZER  Beyşehir'den Meraba Gençler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel