Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 313 yazı ve 269 yorum var.

Merhaba İmam Efendi Merhaba !

8 sene önce yazıldı, 276 kere okundu. 0

Ulan uyumaya çalıştıkça uyuyamaz mı insan? ” Uykum geldi ya uyurum birazdan.. ” diyip bi başladım wordpress‘dir blogdur bilmemnedir internettir falandır filandır derken, biraz sonra yine ezan okunacak. Bu bilgisayar ve internet olayı çok berbat lan gerçekten. Düşünsene bile bile kendine uykusuzluk çektiriyosun, gitmen gerekiyo ama bırakıp da gidemiyosun. Gerçi herkes benim gibi değil, iradeleri falan güçlü olanlar zamanında yatıp zamanında kalkıp gene oturuyo internet başına ama ben yapamıyorum tabi..

İşleri güçleri hep geceye bırakıyorum. Gündüz uyuyorum, müzikle falan uğraşıyorum. Aslında yapmam gerekenleri gündüz yapsam, geceleri adam gibi uyusam bi bok olmayacak da.. işte..

Bu arada, İşler Güçler izlemeye başladım bir iki gündür. Baştan başladım, 11 bölüm falan izledim. Boş vakit oldukça izliyorum. Güzel diziymiş ben bu kadar beklemiyodum. Leyla ile Mecnun’un yerini tabiki tutamaz ama, televizyondaki türk dizilerinden izlenir dediğim dizi sayısı ikiye çıktı bu dizi sayesinde işte. Gerçi televizyondan izlesem gene izlemem sanırım. İnternetten reklamsız ve eyçdii izlediğim için iyi geliyo, kafa dağıtıyo. Ama Leyla ile Mecnunu 10,5″lik netbook ekranından bile izlediğimi hatırlıyorum tabi :D

Bir de, dün yarışmadan gazı aldım, uyuyup uyanınca yeni bi kayıt yapıcam. Biraz hareketli, biraz sert, güzel şeyler düşünüyorum bakalım. Belli olmaz belki de Kubilayı çağırırım abuk subuk bi şarkı yaparız ama müzik olarak sağlam olacak elimden geldiğince. Dün güzeldi aslında da yalnızdım biraz ya. Millet sahneden indi ona sarıldı buna sarıldı. Bizim de olaydı sarılacak birilerimiz..

Yağmur da yağıyo arada bu gece. Aslında güzel bi gece. Zafer liselisi de daha uyuyamamış. Yarın okula ben gidicem sanki onun yerine.. Neyse, onun sıkıntısı bu banane amk. asdf

BENZER  Akp Seçmenine Açık Mektup -Alıntı

Ben saçmalamaya başladm, görüşmek üzere..

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 ay önce. 58 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 ay önce. 38 0 Devam Et

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

11 ay önce. 170 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

11 ay önce. 212 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

11 ay önce. 83 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.