Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 03.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Merhaba İmam Efendi Merhaba !

7 sene önce yazıldı, 265 kere okundu. 0

Ulan uyumaya çalıştıkça uyuyamaz mı insan? ” Uykum geldi ya uyurum birazdan.. ” diyip bi başladım wordpress‘dir blogdur bilmemnedir internettir falandır filandır derken, biraz sonra yine ezan okunacak. Bu bilgisayar ve internet olayı çok berbat lan gerçekten. Düşünsene bile bile kendine uykusuzluk çektiriyosun, gitmen gerekiyo ama bırakıp da gidemiyosun. Gerçi herkes benim gibi değil, iradeleri falan güçlü olanlar zamanında yatıp zamanında kalkıp gene oturuyo internet başına ama ben yapamıyorum tabi..

İşleri güçleri hep geceye bırakıyorum. Gündüz uyuyorum, müzikle falan uğraşıyorum. Aslında yapmam gerekenleri gündüz yapsam, geceleri adam gibi uyusam bi bok olmayacak da.. işte..

Bu arada, İşler Güçler izlemeye başladım bir iki gündür. Baştan başladım, 11 bölüm falan izledim. Boş vakit oldukça izliyorum. Güzel diziymiş ben bu kadar beklemiyodum. Leyla ile Mecnun’un yerini tabiki tutamaz ama, televizyondaki türk dizilerinden izlenir dediğim dizi sayısı ikiye çıktı bu dizi sayesinde işte. Gerçi televizyondan izlesem gene izlemem sanırım. İnternetten reklamsız ve eyçdii izlediğim için iyi geliyo, kafa dağıtıyo. Ama Leyla ile Mecnunu 10,5″lik netbook ekranından bile izlediğimi hatırlıyorum tabi :D

Bir de, dün yarışmadan gazı aldım, uyuyup uyanınca yeni bi kayıt yapıcam. Biraz hareketli, biraz sert, güzel şeyler düşünüyorum bakalım. Belli olmaz belki de Kubilayı çağırırım abuk subuk bi şarkı yaparız ama müzik olarak sağlam olacak elimden geldiğince. Dün güzeldi aslında da yalnızdım biraz ya. Millet sahneden indi ona sarıldı buna sarıldı. Bizim de olaydı sarılacak birilerimiz..

Yağmur da yağıyo arada bu gece. Aslında güzel bi gece. Zafer liselisi de daha uyuyamamış. Yarın okula ben gidicem sanki onun yerine.. Neyse, onun sıkıntısı bu banane amk. asdf

BENZER  Hastayım Yine Lan

Ben saçmalamaya başladm, görüşmek üzere..

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel