Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 18.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Mobil Blog: Deneme Birkikiki

6 sene önce yazıldı, 313 kere okundu. 0

Merhabalar arkadaslar. Oyle uykusuzum ki bilgisayari acmaya useniyorum şuan. Bi yandan da blog yazasim geldi. Dedim wordpress uygulamasi ne güne duruyor?

Yazmak istediğim şeyler aslında güzel turkcemizle alakali. Kendini anlatabilmek icin iki uc kelimeyi dogru duzgun yan yana getiremeyen adamlar gidip facebook da hesap yonetiyorlar. Hele ki bu sayfalar sevdigimiz ve takip ettiğimiz medyalarin sayfalari olunca insan üzülüyor ister istemez. Geçen aydi galiba, leyla ile mecnun’un orjinal sayfalarindan birinde abarti bir yazim yanlisi farkettim ve kendilerine ilettim. Bama verdikleri cebap icler acisiydi. oysa ki sadece sevdigim bir dizinin sayfasini da sevmek istemiştim. O kadar cok kitleye hitap ederken düzgün cümle kurabilmelerini istemiştim onlardan..

Bir diger türkçe katili de kisaltmalari cok kullananlar. Hadi kisaltiyosun usengeclikten, turkce olarak kisalt be kardeşim. Sen orada ingilizce biseyler yazinca ” vay bu adam ingilizce biliyo, el ele verelim bu adama hayran olalım” demiyor hic kimse inan. Demeyecek de hic bi zaman.

Facebook’da ergenlikler çok fazla. Gerci ergen her yerde ergen de.. dogmamis cocugun bile hesabi olan bi sosyal medya oldugu icin facebook, attiginiz adim ergenlige gidiyor. Adam ” ben cem adrian dinliyorum ” diye gozune gozune sokuyor gunde bir milyon yane c.adrian sarkisi paylasarak. Ilgi cekmeye çalışmak hep bunlar. Neyse hayirlisi diyelim. Bugunluk uzatmayalim daha fazla. Tekrar görüşmek üzere !

BENZER  Welcome to Back Demo Kaydı

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel