Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 313 yazı ve 269 yorum var.

Oturun Revolution İzleyin

8 sene önce yazıldı, 194 kere okundu. 0

Şimdi benim gidip TRT1’de Leyla ile Mecnun’u kovalamam gerekiyodu normalde ama canım istemedi bu gün. Gideyim bişeyler yazayım dedim. Ve geldim şimdi size dün başlayıp bu gün yayınlanan en son bölüme kadar bitirdiğim Revolution dizisini tanıtıcam. Başrollerde kimler var falan filan bilmem ben gerçi, ilgilenmem. Konusunu, tarzını falan anlatıcam kendimce.

Özellikle izlememdeki sebebi söyleyeyim önce; elektrik. Çok güzel bir fikirden yola çıkmışlar diye düşünüyorum. Belki fazla ayrıntıya girememişler, bazen mantık hataları falan yapmışlar ama genel olarak fikir güzel. Şöyle ki; dizide normal, yani elektrikli günlerimizin bir anda sona ermesini ve sonrasında gelen maceraları anlatıyorlar. Bir gün yine herşey yolunda giderken, herkes bilgisayarının başında, arabasında, televizyonunun karşısındayken falan birden bir şeyler oluyor ve her şey kapanıyor. Çalışması için elektriğe ihtiyaç olan hiç bir cihaz artık çalışmaz hale geliyor. Dünyayı karanlık ele geçiriyor haliyle. Sokak lambaları da yanmadığından .s.s Tamam bu kısmı okumadınız farzedelim.

Diziye yeni başlayacaklar için biraz anlatmaya vicdanım el vermiyor aslında, izleyin görün diyeceğim ama, ufak tefek biraz bilgi de vereyim istiyorum. Ya da vermiyim gidin izleyin arkadaş.

Genel olarak dizi hakkında konuşacak olursam eğer; fikrin güzel olduğunu, uygulamanın, yatırılan paranın büyük olduğunu ancak çok fazla ayrıntıya girilemediğini, çok nadir de olsa mantıksızlıklar olduğunu, özellikle o güzelim kızın annesinin adam gibi rol yapamadığını söyleyebilirim sanırım. Bir de, hızlı izlemeyin, bölümler bitince kalıyosunuz öyle meraktan. Yarın 15. bölüm yayınlanacak, çıktığı anda izleyeceğim büyük ihtimal. O derece. Gerçi benim durumum biraz farklı. Bir şeylere vermem gerekiyor gibi hissediyorum kendimi o yüzden çok kaptırmış olabilirim.

Ama bilim kurgu olayları hep ilgimi çekmiştir. Person of İnterest’e başlamamdaki en büyük sebep de buydu zaten. Gerçi ikisini karşılaştırınca, Person of İnterest bu diziyi ezer geçer. Hiç şeyapmayın yani.

BENZER  Stargate: Atlantis - Bilimkurgu'nun Babalarından

Benden bu kadar. Tavsiyedir, izleyin bir iki bölüm. Saracaktır. Görüşmek üzere!

http://www.dizi-mag.com/revolution

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

2 ay önce. 41 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

2 ay önce. 33 0 Devam Et

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

10 ay önce. 158 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

10 ay önce. 190 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

10 ay önce. 72 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.