Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 15.2.2020
Bu yazı 14.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Sıkıldım

7 sene önce yazıldı, 226 kere okundu. 0

Şu bilgisayarın başında, şu sandalyede, şu masada, şu odada o kadar gece kaldım ki. O kadar gece sabahladım ki.. Sıkılıyor insan. Ne yaparsan yap. Oturuyorsun, kapanıyorsun odaya. Bir elinde mouse, pür dikkat monitöre bakıyorsun. Şakır şakır klavyen olsa ne yazar lan. İstediğin kadar hızlı ol klavyede, sıkılacaksın, biliyorsun.

Açtım Warlock dinliyorum bu gece. Arada dinliyodum da loop açtım sürekli dinliyorum bu gece, özlemişim. ” Even angels cry.. ” diyor Doro. Çok sağlam şarkı be. Birazdan sesi hafif kısar yatarım heralde. Uyuyasım da yok. Uykum var ama.. Cumartesi gecesi acayip yordu beni ya. Ulan Ali Rıza.. Ah Ali Rıza ah.. Sabahın 5’ine kadar taksimde kalınır mı lan. Ne bok işiniz vardı diye sorarlar adama. Neyse.. O gece gene iyiydi de, hiç uyumadan girdiğim ve acayip komik soruları olan açık öğretim lisesi sınavlarına ne demeli.. Ne mi demeli? Diyecek bişey yok hıamına.

Neyse, şöyle bi gireyim bir iki cümle kurayım dedim. Toparlanayım ufaktan blocgum canım benim. Haydi görüşmek üzere!

 

BENZER  Meraba Günlük #bilmemkaç

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel