Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 23.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Subway Surfers Bilgisayar Versiyonu

6 sene önce yazıldı, 371 kere okundu. 2

Merrrhaba android oyun severler. Hemen hemen herkesin bildiği bi oyun bu Subway Surfers ve baya bağımlılık yapıyor. Pek fazla takip etmem oyunları ve çok oyun oynamam aslında ama ben bile her gün bi yarım saat falan parça parça oynarım bu oyunu vakit geçirmek için. Gayet de eğlendiriyor adamı.

Ben taa geçenlerde bakmıştım azıcık bilgisayar versiyonu falan var mı acaba diye merak edip ama android simulatörü dışında bişey bulamamıştım açıkcası. Az önce kardeşim internette denk gelmiş galiba ve bulmuş bişeyler. Bana gönderdi, test ettim, oynadım, baktım biraz. Dedim blogda da paylaşayım nasiplensin millet.

Not: Oyunu normal bilgisayar oyunları gibi kurup oynuyorsunuz. Herhangi bir emulatör gereksinimi yoktur.

Oyun Hakkında Görüşlerim

Oyun öncelikle büyük ekranda oynadığınız için gayet keyifli olabiliyor. Ancak mouse ile oynamak zorundasınız. Alışana kadar baya can sıkıyor bu durum. Sürükle bırak işlemi yapar gibi sağa sola aşağı yukarı sürüklemeniz gerekiyor mouse a tıklayıp. Bunun dışında, size buradan vereceğim dosyanın içinde klavye için bi emulatör bulunuyor ama ben hiç sevmedim. Emülatör klavye ile oynamanız için hazırlanmış bi programcık. Oyunu açmadan önce onu açıyorsunuz sonra oyunu açıp klavyenin ok tuşları ile yönetebiliyorsunuz oyunu. Ancak, emülatörün çalışma şekli sebebiyle pek de hoş olmuyor. Çünkü bu programcık sizin klavye hareketlerinizi mouse’unuzu hareket ettirmek için kullanıyor. Yani sağ tuşa basınca mouse a tıklayıp sağa sürüklüyor böylece bizim surfers sağa gitmiş oluyor. Oyun hızlandıkça hızlı hareket etmek zorunda kalıyorsunuz ve bu klavye emülatörü sizi zora sokuyor. Tavsiye etmiyorum.

OYUNU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

Teşekkür ediyorum, iyi günler diliyorum.

BENZER  J.J. Abrahms'ın Westworld'üne Başlamış Bulunuyorum

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel