Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 298 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.5.2018

Web Sitesi Tanıtımları : Teknolojiden Haberler

2 sene önce yazıldı, 199 kere okundu. 3

Merhablar arkadaşlar, bugün teknoloji haber sitelerini gezinirken bir arkadaşın sitesi ile karşılaştım ve buradan sizlere tanıtmak istedim. Hatta ben değil, kendileri tanıtsın diye rica ettim. Kendi fikirlerimi en son söylerim J

Yeni başladığımız blog dünyasında Teknolojiden Haberler sitemizle karşınızdayız. Sizler için günlük olarak veri toplayıp ve analizlerimiz sonucu en son haberleri tarafınıza iletmek gayemizdir. Sizlerin de görüş ve önerileriniz ışığında yeni başladığımız teknoloji süreveninde kaybolmak umuduyla. Sosyal ağlardan da takip etmeniz dileğiyle.

Site adresi : http://www.teknolojidenhaberler.com

Teknoloji haberleri yayınlayan ve bu yayın hayatına yeni başlayan Teknolojiden Haberler isimli internet sitesine sizleri de beklerim. Şahsi fikrim, güzel hoş bir arayüz ile ilerde başarılı bir yayın yapacak olan internet sitesine bir şans vermeniz ve takip listenize almanız.

Bu arada, ara ara internet siteleri tanıtacağım farklı sektörlere yönelik veya farklı konularda. Tanıtacağım internet siteleri genellikle yeni siteler olacaktır. Kendi kişisel sitem de tarih olarak eski ama adamakıllı yayın yapmaya başlama tarihi açısından daha yeni bir site olduğu için, daha samimi paylaşımlar yapmak amacındayım.

Tekrar görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.

BENZER  Kubilay: İşte Onun Adı Zeki Müren

Etiketler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.