Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 3.4.2020
Bu yazı 09.11.2016 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Web Sitesi Tanıtımları : Teknolojiden Haberler

3 sene önce yazıldı, 357 kere okundu. 3

Merhablar arkadaşlar, bugün teknoloji haber sitelerini gezinirken bir arkadaşın sitesi ile karşılaştım ve buradan sizlere tanıtmak istedim. Hatta ben değil, kendileri tanıtsın diye rica ettim. Kendi fikirlerimi en son söylerim J

Yeni başladığımız blog dünyasında Teknolojiden Haberler sitemizle karşınızdayız. Sizler için günlük olarak veri toplayıp ve analizlerimiz sonucu en son haberleri tarafınıza iletmek gayemizdir. Sizlerin de görüş ve önerileriniz ışığında yeni başladığımız teknoloji süreveninde kaybolmak umuduyla. Sosyal ağlardan da takip etmeniz dileğiyle.

Site adresi : http://www.teknolojidenhaberler.com

Teknoloji haberleri yayınlayan ve bu yayın hayatına yeni başlayan Teknolojiden Haberler isimli internet sitesine sizleri de beklerim. Şahsi fikrim, güzel hoş bir arayüz ile ilerde başarılı bir yayın yapacak olan internet sitesine bir şans vermeniz ve takip listenize almanız.

Bu arada, ara ara internet siteleri tanıtacağım farklı sektörlere yönelik veya farklı konularda. Tanıtacağım internet siteleri genellikle yeni siteler olacaktır. Kendi kişisel sitem de tarih olarak eski ama adamakıllı yayın yapmaya başlama tarihi açısından daha yeni bir site olduğu için, daha samimi paylaşımlar yapmak amacındayım.

Tekrar görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.

BENZER  Kredi Kartı / Hesap Kartı İle Alışveriş Nasıl Yapılır? 3D Ödeme Nedir?

Etiketler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel