Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 12.10.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Welcome to Back Demo Kaydı

6 sene önce yazıldı, 290 kere okundu. 1

Merhabalar. Konyaya taşındığımdan beri elektro gitarıma elimi bile sürmemiştim adam akıllı. Hatta yazın konyaya tatile geldiğimden beri diyelim. Çünkü taşınma olayları, arkadaşlarla eşle dostla görüşmeler, iş güç falan filan zaten baya bi yoğun geçti uzun bi zaman. Hal böyle olunca biraz soğuyor insan. Bugün kurdum cubase i ve bir iki eklentimi, aldım elime gitarı, bişeyler yapayım dedim. Bu kayıt öyle ahım şahım şeyler içermiyor ancak benim için önemliydi çünkü kendime gelmemi sağladı. Bi süredir hastalık, bunalım, yoğunluk, buraya alışamamam falan filan pek iyi bir şekilde geçmedi zaman. Bu kayıt beni canlandırdı diyebilirim.

Lafı uzatmayalım. Cubase 5 kullandım. Addictive Drums’ın packlerinden birini kurmuştum. Hazır drummset ve hazır pattern kullandım davullar için. Boss me 25’imle kaydettim gitarlarımı da. Dinleyelim görelim.

BENZER  Mobil Blog: Deneme Birkikiki

Etiketler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel