Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 04.10.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Temamız İle Yayına Başladık Diyelim

6 sene önce yazıldı, 221 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süredir bloglamaya ara vermiştim. Şimdi yeni bir tema ile tekrar başlamak istedim. Zaten bir önceki yazımda da belirtmiştim. Ancak bu sefer temayı kendim yazmadım. Ayıracak vakit bulana kadar baya bir zaman geçecekti çünkü. Bende bakındım biraz etrafa, ücretsiz hoş bir tema olan widely temasını buldum. Şuan bir yandan düzenlemeye devam ediyorum. Baya bir işi var. Özellikle eski yazılarımı düzgün gösterebilmesi için baya uğraştıracak gibi görünüyor şuan. Ama bir yandan da uğraştığıma değecek gibi de görünüyor.

Hayırlısı diyelim. Arada buraya bir şeyler yazmak, bir şeyler paylaşmak hoşuma gidiyor. Bir de şu temayı adamakıllı düzenleyebildik mi, değmeyin keyfime. Bu arada Kubilaycığım da bu siteyi yeni bir tema ile görünce tekrardan yazı yazma hevesiyle dolabilir. Umarım da öyle olur. Haydi bakalım, şimdilik görüşmek üzere !

BENZER  Temamıza Shortcode Özelliği Eklemek

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel