Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 18.2.2020
Bu yazı 15.12.2016 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

WordPress Güncelleme İle the_content()’in P Tag’leri Kayboldu?

3 sene önce yazıldı, 371 kere okundu. 0

Merhabalar arkadaşlar. Dün yaptığım güncelleme sonrası bugün böyle bir sorunum olduğunun farkına vardım ve nasıl çözebilirim diye düşünmeye başlamıştım. Yeni güncelleme ile WordPress, yazı içeriklerimize otomatik olarak eklediği etiketleri eklememe kararı almış. Biz de stillerimizi buna göre düzenlediğimizden, bir anda 200 küsür yazı biçimsiz gözükmeye başladı. Ancak basit bir çözümü var, hemen sıkmayın canınızı.

Yazı Gösterme Sayfasını Düzenleyelim

Bildiğimiz üzere, yazılarımızı single.php dosyamız sayesinde gösteriyoruz bloglarımızda. Bu dosyamızı bir kod editörü ile açıp içerisinde ufak bir değişiklik yapmamız gerekiyor. Dosyanın yolu : anadizin/wp-content/themes/temaniz/single.php olacaktır. Editörle dosyayı açtıktan sonra aşağıdaki kodu bulup, verdiğim diğer kod ile değiştirmelisiniz.

Ancak Başka Bir Önerim Var

Eğer yeni bir bloğunuz varsa, yani 2-3 yazınız yayınlanmış ise henüz; WordPress’in bizi zorladığı şekilde içeriklerinizi düzenleyip bundan sonra da o şekilde devam etmenizi öneririm. Çünkü yukarıda anlattığım çözüm günü kurtarmak için bir çözümdür. Yani birileri bir şeyleri öngörmüş ve bu değişikliği o yüzden yapmış olabilir. Mantıken düşündüğümüzde de herhangi bir yerden stillere sahip bir içerik yapıştırdığımızda saçmaladığını gördük uzun zamanlarca WordPress üzerinde. Şimdi karışmamayı tercih etmiş WordPress. Ayak uydurmak gerekli diye düşünüyorum.

Malesef ben ayak uyduramayacağım bloğumda çünkü çok fazla yazım var ve güncellemeye vaktim yok.

Başka bir yazıda tekrar görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.

BENZER  Sayfaların Alt Sayfalarını Listeleme

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel