Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.4.2019
Bu yazı 04.10.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

WordPress, Telefonumdaki Yerini Aldı

6 sene önce yazıldı, 244 kere okundu. 1

Uzun zamandır wordpress kullaniyorum. Ancak ilk defa android uygulamasından giriş yapıp bloglamaya başladım bugün. Eğer telefonunuz büyük ekranlı bir akıllı telefon ise gerçekten de keyifli bir deneyim sunuyor wordpress’ in andorid uygulaması.

Uygulama ile normal wp-admin üzerinden yaptığınız hemen hemen tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Aslinda ilk başta biraz korktum çünkü öne çıkarılmış görsel diye bir bölüm bulamadim. Bi an baska bir uygulama deneyeyim diye düşünmüştüm ama sonra dedim ki illaki vardır. Ki zaten varmis fakat resim ekleyip o resmi öne çıkarılmış görsel olarak atayacakmisiz. Sonrasinda da telefonumun ana ekranında yerini alacaksin dedim, ve öyle de oldu.

Bir önceki yazimi ve bu yazıyı wordpress’ in android icin gelistirilmis uygulamasıyla yazdim.

Uygulamayı telefonunuza indirmek için google play de arama çubuğuna ” wordpress ” yazmaniz yeterli. Ilk başta çıkan uygulamayi yukleyebilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere!

BENZER  Advanced Custom Fields ile Tekrarlayıcı ( Repeater ) Özel Alanını Nasıl Kullanacağız?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel