Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 02.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yarı Finaldeyiz !

7 sene önce yazıldı, 230 kere okundu. 1

Dün akşamki Emergenza 2013 Türkiye Çeyrek Finalinde performansımızı yarı finale taşımaya hak kazandık. Öncelikle izlemeye gelen herkese, oy veren vermeyen herkese, facebook’dan ordan burdan başarılar dileyenlere falan hep teşekkür ediyorum. Aslında hoş bir yarışmaydı hani diğer gruplar iyiydi, biz de elimizden geleni yaptık, seyirci grupları ayırt etmeden alkışladı falan. Ortam fena değildi. Yarı finale çıktık ama olsun, amaç eğlenmekti.

Bardaki sistemden bahsedeyim. Mask Live Music Club sahnesi hani diğer barlara nazaran gayet iyiydi. Hem sound açısından hem de rahatlık, mantık açısından falan güzeldi sıkıntı çekmedik. Tonmaster beni hiç anlamadı gerçi.. Benim sesi sadece benim monitöre vermiş sanırım, herkes duymadık seni falan dedi ama işin şakası bu tabi. Herkes ilgiliydi, herkes hem ciddi hem eğlenceli bir işi sürdürdü layıkıyla. Yarışma yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum, Power Garage TV’ye teşekkürlerimi iletiyorum, yarı finalde görüşmek üzere diyorum.

Aşağıdan yarışmaya ait fotoğrafları da görebilirsiniz.

 

BENZER  Yollarda Bulurum Seni, Seni Unutmak Mümkün mü?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel