Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 17.2.2020
Bu yazı 14.04.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yarın Yeni İş, Yeni Bir Başlangıç

6 sene önce yazıldı, 293 kere okundu. 0

Merhabalar arkadaşlar diye başliyim öncelikle. Proaktif Hukuk Bürosunda işe başlıyorum yarın. İlk günüm nasıl geçicek merakla beklemekteyim. Sistemleri baştan sona keşfetmeye başlayacağım için heyecan ve heves var biraz. İstediğim bir iş olduğu için de sevinçliyim açıkcası. En son penti’de çalıştım ve insanın bir işte çalışması için ona uygun ve hoşuna gidecek bir iş olması gerektiğini gerçekten anlamış durumdayım. Hayırlısı diyelim, yeniden bir işe başlayacağız, güzel bir işe başlayacağız, bana bir sürü şey katacak bir işe başlayacağız, umarım güzel olur.

Bu arada kubilaycığımlardayım bu gece. Nostalji yapalım dedik. Kubilay bir hafta burda, haftasonu da beraber Kırklareline gideceğiz, iki gün kalmayı düşünüyorum orda. Tatil olur diye düşümdüm. Bileti de yarın arada alıcam.

Neyse, daha sonra tekrar görüşmek üzere diyelim, güzel haberlerle güzel konularla tekrar yazılar yazarım umarım. Haydin kendinize iyi bakın

BENZER  Bir Telefonu Kaç Kere Düşürüp Ekranını Kırabilirsiniz ki?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel