Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 298 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.5.2018
Bu yazı 01.01.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Beste: Melek

4 sene önce yazıldı, 162 kere okundu. 2

Bugün 2014’ün ilk günü. Geçen sene bugün de bir şarkı kaydetmiştim, geçen yazılarımdan birinde “keşke bu sene bilgisayarımda sıkıntı olmasa da yine yılın ilk günü bestelerimden birini kaydetsem” gibi bir şeyler söylemiştim. Bugün “neden olmasın?” dedim ve kurdum sistemi. Valla pek bi iyi setabım yok ama normal kullanımdan ses kayıt pozisyonuna geçmek biraz zahmetli benim masa göz önünde bulundurulunca. Eskisi gibi sürekli hazır beklemiyor çünkü gitar ses kartı mikrofon falan filan. Ama üşenmedim, güzel bi kayıt oldu.

Sözlerini geçen aylardan birinde beyşehirde yazmıştım. Tütün almaya gittiğim bi gün geri döneceğim otobüsü beklerken kafe gibi bi yerde sıkılıp telefonuma kaydetmiştim aklıma gelenleri. Bugün de oynadım biraz üzerinde ve besteleyip kaydettim. Umarım hoşunuza gider diyelim.

Bu arada youtube üzerinden paylaşmıyorum şarkıyı artık. Kendi müzik platformumu oluşturdum, bestelerimi, coverlarımı, şarkı sözlerimi şiirlerimi falan orada yayınlıyorum. Bu şarkıyı dinlemek için vereceğim link de o sayfaya götürecek sizi. Keyifli dinlemeler diyelim.

DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Görüşmek üzere !

BENZER  Bu Geceyi "Ayna" Gecesi İlan Ediyorum

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.