Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 18.2.2020
Bu yazı 18.09.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Eğlencemiz: Turkcell Statune

5 sene önce yazıldı, 452 kere okundu. 1

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir verdiğim aradan sonra eğlenceli bir uygulamayı tanıtarak bloğumu şenlendireyim dedim. Turkcell Statune uygulaması bize haftada 1 TL’ye maloluyor ancak, çalarken dinlet özelliğinin bir tık ötesini telefonlarımıza taşıyor.

Uygulamada hazır statüler mevcut ve gün geçtikçe ekleniyor diye biliyorum. Yani; iş yerine gittiğinizde siz işinizi yaparken sizi arayanlara ” Aradığını kişi şuan iş yerinde, müsait olduğunda çağrınıza cevap verecek ” gibi şeyler söyleyebiliyor. Bu statüleri istediğiniz zaman istediğiniz sayıda değiştirebiliyorsunuz ve ücreti etkilemiyor.

Uygulamanın bu gibi güzel yönlerinden ziyade, biz gençler için bir eğlence aracı olabilecek bir uygulama olmasındaki etkenlerden birisi de eğlenceli statüler barındırması. Oğlum bak git’den tutun da Al kırdın’a kadar bir çok eğlenceli sesler mevcut. ” Sevgilimleyim ” e tıkladığınızda kız arkadaşınızı kızdırabilir, sizi sürekli arayan bir arkadaşınız varsa ve bıktıysanız ” Açmıyorsam nedeni var ” a tıklayabilirsiniz.

Olayın güzel yönlerinden biri ise bu hizmetin ilk hafta ücretsiz kullanılabilmesi. Bir deneyin, isterseniz iptal edin kampanyasına dayalı uygulama, bence bir hafta kullanan herkesi diğer haftalar da kullanmaya ikna edecek gibi.

Denemek ister misiniz? Buyrun linklerimiz:

Turkcell Üzerinden: Tıkla

GooglePlay Üzerinden: Tıkla

Başka bir yazımızda görüşmek üzere gençler. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın :)

BENZER  2 Yılda 6 Farklı Telefon Değiştirmek

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel