Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.3.2020
Bu yazı 09.03.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Evim Hayırlı Olsun, Sıra İş’de

6 sene önce yazıldı, 312 kere okundu. 2

Merhabalar diyelim öyle başlayalım. Bu sabah İstanbul’a inmiş bulunmaktayım. r10’dan konuşup görüşüp anlaştığımız ev arkadaşım sabah Kağıthane’den aldı beni sağolsun geldi o saatte. Eve gelip eşyalarımı bırakıp iş görüşmesine geçtim. Metrocity’deki Penti’nin müdürü ile görüşmemiz sonucunda iyi bir izlenim bıraktığıma inanıyorum. Başakcığımın dediğine göre zaten adam bana bayılmış (!)

Bakalım hayat neler getirecek. Yeni bir başlangıç yaptık. Ben yalnız yaşamaya, yani ailem olmadan yaşamaya biraz alışmıştım bir kaç senelik tecrübeden sonra ama bu sefer bir tuhaf hissediyorum nedendir bilinmez.. İlk günün şeysi galiba ya. Bakalım, iş güç başlasın, ortam düzene girsin daha güzel olacak diye düşünmekteyim. Evi de sevdim zaten. Ertan zaten çok iyi, sağolsun. Cidden şanslı hissediyorum. Bir kaç iş de yapabiliriz diye düşünüyoruz, zamanla oturacak herşey.

Yarın shiftdelete.net ile iş görüşmesine gideceğim. Bir buçuk hafta önceden mailleştik, randevu vermişlerdi. Shiftdelete.net olursa penti’den vazgeçerim diye düşünüyorum. Parası az bile olsa shiftdelete.net daha bi cazip geliyor bana nedendir bilinmez.. Bakalım, bu hafta böyle görüşmeler anlaşmalar falan filan devam edecek, sonra da sonuca bağlanıcak artık. Bakalım beklediğim ödemelerim de gelirse ilk aylığı alana kadar beni idare eder. Hayırlısı..

Neyse günlükcüm. Tekrar görüşmek üzere diyelim. Yazarım yine, kib bye !

 

 

BENZER  İnşaat Denince Akla Bizim Sokak Gelir!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel