Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 03.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Güne Merhaba Dedim

6 sene önce yazıldı, 402 kere okundu. 0

Uykusuz ama bomboş geçen bir gecenin sonuna daha geldiğimize göre yeni güne şöyle bi merhaba diyelim. Neler yaptın, neler düşündün bütün gece derseniz, ” hiç ” derim geçerim sanırım. Birazdan çay bardağında dans eden çay kaşığının sesini duyup biraz olsun içim ısınır ama, aması öyle işte..

Saat 5 küsürde müzik dinleme kararı alıp bu kararı hatırlamam 7 küsürü buldu desem sanırım biraz olsun beni anlamanıza yardımcı olur. ” Yarım Kalan Şarap ”

Aklıma bir sürü şey gelmişti yazacak ama paneli açınca kalakaldım öyle şuan.. Sanırım uykum geldi. Belki de kafa gitti. Sanırım iyi değilim. Sabaha kadar bitirdiğim sigara paketinin etkisi var mıdır bilmiyorum ama, cidden iyi değilim. E o zaman ne yapalım, şey yapalım, gideyim ben biraz kahvaltı biraz uyku, karışım yapayım.

Tekrar görüşmek üzere, kendine iyi bak.

 

BENZER  Memleketimizde Ortak İnternet Kullanımı

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel