Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Yeni Motorumla Kısa Bir Köy Maceramız

6 sene önce yazıldı, 265 kere okundu. 0

Merhabalar olmayan ziyaretçilerim. Dün daha bir iki gün önce satın almış olduğum Mondial Spor Kasa 100’lük motorsikletimle Beyşehir’den bizim köye doğru yola çıktım. Arabayla daha önce çok kez gidip geldiğim yolu ilk defa motorla gittiğim için böyle biraz korkmadım değil çünkü daha önceden beri motor korkum var benim.. Murat Hocam’ın bile arkasına bindiğimde o kadar korkardım ki.. Ama ne hikmetse kendim kullanınca korku falan kalmıyormuş. Motor 100’lük olmasına rağmen baya keyif aldım diyebilirim. Gerçi gittiğim yol 37 km falan ama olsun. Motor kullanmaya daha bikaç gün önce başladım bunu da düşünmek lazım tabi.

İşin bir de ilginç tarafı var tabi. Ne ehliyet var, ne motorda plaka var.. Atraksiyonlu geçti biraz bu sebepten. Plakayı bu hafta hallediyorum da, ehliyet meselesi biraz zaman alacağı için bu heyecan biraz daha sürecek diyelim.

Motor kullanmaya yeni başladığım için izlenimlerimi de yazayım. Öncelikle; araba kullanmaktan daha keyif verici bir şey. Ben 100’lük motorla bu keyfi aldıysam bir kaç sene içerisinde alacağım daha güçlü bir motorla ne keyifler alırım kim bilir? Tehlike konusuna gelince, sıfır almamın avantajıyla birlikte tam bir “kör” olarak yola çıktım diyebilirim. Teknik olarak pek anlamıyorum ve cikle meselesini bile daha 2 gün önce öğrendim. 5 vitesli motoru bırak, normal mobiletleri bile öyle doğru düzgün kullanmış değildim önceden. Ama motor olayını sevdim. Şimdi diyeceksiniz, 100’lük motor almış bikaç km yol yapmış neyini büyütüyor bu çocuk.. Öyle değil işte. Normal bir zaman olsa motor almak aklımın ucundan bile geçmezdi. Ben bu aralar çok zor zamanlar geçiriyorum. Bir şeyler olsun hayatımda diyorum farklı. Bir şeyler yaşayayım, bir şeyler zamanımı harcasın ama farklı bir şeyler. İşte bu sebepten aldım motoru ve hoşuma da gitti.

BENZER  Bir Felsefe, Edebiyat ve Sanat Dergisi : Metruk

Hayırlı olsun diyelim, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah diyelim. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere de diyelim de ayıp olmasın. Kendinize iyi bakın :) Görüşmek üzere !

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

4 ay önce. 99 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

4 ay önce. 103 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

4 ay önce. 35 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

4 ay önce. 35 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

4 ay önce. 58 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.