Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 27.01.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeniden Basliyoruz

7 sene önce yazıldı, 313 kere okundu. 0

Yeni alanadım ile yeni bir web hayatına başladım arkadaşlar. Bu sefer WordPress temamı kendim hazırladım. Gayet de hoş oldu. Bakalım nasıl gidecek durumlar. Gerçekten bayaa bi uğraş verdim ama değdi gibi. Kodlarken eski günlerim de gelmedi değil aklıma. Eskiden ne uğraşırdık be.. Herneyse, bu benim ilk yazım. Bi yandan da kodlamaya devam ediyorum. Beni takip etmeyi unutmayın.

Bu arada, sitede iki veya üç gün süresince bir sürü eksik olacaktır. Yavaş yavaş kodluyorum, düzenliyorum, bir şeyler yapıyorum işte. Mazur görelim.

Düzenleme:

Kendi temamı daha sonra geliştirmeye devam edeceğim. Şimdilik King Size temasıyla devam edeceğim. İşlerin yoğun olması en büyük etken. Malesef böyle bir karara vardım şimdilik :) Görüşmek üzere.

BENZER  Minibüs Enerjimi Emiyor Bildiğin

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel