Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

2014 Yılına Hazırız !

11 sene önce yazıldı, 348 kere okundu. 1

Web sitemde köklü bir değişikliğe gittim. Anasayfamı düzenledim, temiz sade bir tasarımla kendimi anlattım. Bir de “müzik” bölümü ekledim tabi siteye. Müzik bölümümde bestelerimi, coverlarımı, dinlediğim şarkıları, şarkı sözlerimi, şiirlerimi ve sahne videolarımı paylaşıyorum. Aslında pek de gerekli değildi ama ayrı bir yer olmasını istedim içten içe. Tasarımı güzel de oldu. Hem youtube’den kurtuldum kendi playerımda çaldırıyorum şarkıları. Daha hoş böyle. Ayrıca yıldızlı oylama sistemi de ekledim, oy verin ha :P

Bu değişikliklerin yanısıra, blog tasarımını da değiştirdim. Kendim hazırlamadım temayı gerçi ama sade hoş olsun istedim. Bundan önce iki tane tema yazmıştım kendime ait. Şuan kullandığım temadan daha güzel görünüyorlardı ancak kullanım açısından biraz eksikti. Ben de pek fazla uğraşamıyordum. Bu gece bu temaya geçiş yapmış oldum artık. Nacizane yazılarımı güzel bi şekilde okurlarıma göstersin yeter dedim.

Bir de sunucu değişikliği gerçekleştirdim. Özdemir Web Tasarım sunucularında barınıyorum artık. Kendi reseller’ımın süresi bir iki ay içinde dolacak. Hizmetinden de memnun değildim zaten. Hatta buradan uyarayım, öyle herkesten sunucu falan kiralamayın arkadaşlar. Adam kafasına göre dns ayarlarıyla oynar, müşteriler sizi arar, g*t gibi kalırsınız ortada mazallah :)

Herneyse. Yeni tema, yeni index, yeni bir bölüm.. Odamı da düzenledim bugün ayrıca. Bakalım.. Biraz olumlu şeyler olacak gibi inşallah. En en en önemlisi kendimi iyi hissetmem. Gerisi yalan.

Şimdilik yazıya burada son vereyim. Daha sonra sık sık görüşeceğiz. Sağlıcakla

BENZER  Mobil Blog: Deneme Birkikiki

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 62 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 73 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.