Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Benim Sabahım, Benim Gecem

10 sene önce yazıldı, 357 kere okundu. 1

Bilimsel açıdan bakınca gece gündüz saatleri bellidir. Herşey tıkırındadır. Hatta dünya yerinden en ufak bi kımıldasa tüm düzen bozulur vs vs. Ya benim düzenim? Benim alışkanlıklarım?

İşler karışık aslında. Her insan dipsiz kuyu, su çekmeye çalışırsın daralırsın falan. Ben de karışığım demiyorum da, karışığımdır heralde. Mesela uyku denen şey bende tam oturmadı. Uyku olayı farklı bende.. Çok farklı. Uykumun gelip gelmemesi değil, kafamın boş olup olmaması uyku saatimi etkiler. Mesela sinir stres yapmşsam geceleri beklerim iyice uyku bastırsın da, yatağıma yattığımda düşünmeye fırsat kalmadan uyuyabileyim diye. Yoksa işim yaş. Düşünceler bir başladı mı, bitmek bilmez. Kapalı gözlerimi hissetmem. İçerde döner dururlar ve öyle acı hissederim ki. Her ne kadar kul yapısı olmasa da o gözler, belli bir kullanım şekli var ve yanlış kullanırsanız ağrı sızı ile başlayıp körlükle devam eder allah muhafaza. Zorluyorum ben de baya. Radyasyonu geç, ekranlardan başka bir şey yok hayatımda bu sıralar. Kendime zaman ayırmaktan kastım gelip bloğumda bir şeyler yazmaksa eğer, gerçekten ekranlardan başka bir şeyim yok hayatta demektir.

Ha bir de müzik var, ama müzik yok bu sıralar. Dinliyorum, yapmıyorum müzik. Hem yapamıyorum şartlardan dolayı, hem de bir süre ara verince adam ne gitar alıyor eline ne de cubase açıyor önüne ki kayıt yapsın.

Herneyse, acayip ruh halleri son bulsun bi şimdi. Bugün kendi sabahımda uyandığımdan beri bi şarkıyı dinliyorum. Dilime de takılacak bütün gün, belli. Al Fadimem.. İçimiz dışımız bir belli ya, yalan yok, türküz ve bazı türk motifleri olan şarkılar türküler içimize işliyor sabahları. Dün bir arkadaşıma da dedim, benim tarzım death metal olum dedim, nerden nereye gelmişim bak dedim. Hakikaten de öyle. Al fadimem dinleyen bi death metalci duydunuz mu? Hadi bunu geç, yaptığım şarkılar, yazdığım şarkı sözleri, ne alaka death metal ile. sorarım size?

BENZER  Rögar Kelebeği Ve Biz

Ya işte hayat şartları. İnsan kapalı bir kutu, açtıkça içinden başka kutular çıkıyor. Hangi kutu neyin nesi bildiğimiz yok. Açmaktan yoruluyosun bu sefer ambalajı bozuluyor kutuların açmadıkça. Öyle işte. Karışık işler. Benden bu kadar. Benim yoluma gidiyorum. Görüşmek üzere!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

11 ay önce. 44 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 57 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 79 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 sene önce. 128 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 sene önce. 67 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.