Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Geceler Geceler

11 sene önce yazıldı, 401 kere okundu. 1

Uykusuz bir gece daha. Millete uyudum diyip köşeme çekiliyorum artık ara sıra böyle. Bişey yaptığım da yok. Dizi falan açıyorum beş on dakika sonra sıkılıp kapatıyorum falan. Müzik dinleyesim geliyo kulaklığı bulup bilgisayara takmaya üşeniyorum. Yatağa uzanayım telefondan dinlerim diyorum ama kim bilir ne zaman uzanıyorum yatağa. Bilgisayarla koyun koyuna uyuyakaldığım gecelerim bile var. Öyle işte.

Kafam dağılsın bunaldım diye halamlara geldim beyşehire. Ama ne dağılan kafa var, ne keyiflendiren bişey. Öyle her zamanki muhabbetler her zamanki gülüşler falanlar filanlar. Hayat değil mi işte, her yerde aynı be.

Mesela bu gece işler güçler izliyim diye aldım kucağıma bilgisayarı, bi baktım analytics de sitelerin tekil gitlerine bakıyorum, sonra bunalıp youtube e giriyorum arama çubuğuna bakıp duruyorum, yazacak bişey gelmiyo aklıma. Sonra neden girdim ben şimdi youtube a derken kalk bi sigara yak diyorum kendi kendime. Bi sigara içiyorum, gireyim bi facebook a bakayım diyorum. Sonra aynı döngü devam işte. Arada bir de giriyorum bloğa bişeyler yazıyorum allahtan. İyi geliyor valla bak.

Babam geçen gün tütün güzel koksun diye eliyle kolonyo dökmüş tütün poşetine. Zehir gibi sigara içtim bikaç gün sırf o yüzden. Hala bi paket duruyor kolonyolu tütünden sarılmış halde. Arada bir ibretlik içiyorum, aha diyorum bak beterin beteri var.. Ulan baban :P

Ha bir de şey var, işler güçler iyi dizi cidden bak. Kaliteli işler güçler bunlar. Zaten bir Leyla Mecnun, iki İşler Güçler. Dizi demişken, Ben de Özledim dizisi de çok saçma olmuş. İlk bölümü LM nin 103. bölümü hatrına izledim, hatta duygulandım bile ama bikaç bölüm izledikten sonra ben bu kadrodan soğurum diye izlemeyi bıraktım. Belki ilk sezon bitince toptan bi başlar bitiririm ne yapmışlar etmişler diye ama takip etmem artık öyle her hafta.

BENZER  Nedir Bu Sakallarımın Benden Çektiği?

Bak bi de bi anda Taylanlarda içtiğim sütlü votka geldi aklıma. Olum evde meyva suyu yok, sütle içelim la demişti dikmiştik kafaya midelerimizden vazgeçip. Gerçi ilk sütlü votkamı Zaferle içmiştim. Zincirlikuyuda bizim bi mekan var. Çocuk parkı. Şerefsiz Zaferle içip içip salıncakta sallanmıştık anasını satiym nasıl unutayım. Mazi güzel lan bakma sen hüzünlere. Cidden bak güzel.

Neyse, yavaştan yastığa gömüleyim ben artık. Halamlardayım demiştim, gece uyumayıp gündüz uyusam olmaz, gündüz uyumayıp zombi gibi gezsem gene olmaz, yanlış, hoş olmaz. Yatiym ben yatiym. Bak bahanem de var, uyurum belki. Haydi görüşürüz!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 59 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 71 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.