Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Hazırlıklar Tamam, Akşam’a Yarı Final!

11 sene önce yazıldı, 230 kere okundu. 0

Daha önce de bissürü bissürü bahsetmiştim Emergenza yarışmasından. Bu gün yarı final günümüz. Hazırlıklarımız tamam. Şarkılarımızı belirledik, studyolarımızı yaptık, afişimizi hazırladık, gazımızı aldık ve akşama yarı finalde sahnenin tozunu attırmaya gidiyoruz.

Programımızdan bahsedeyim biraz. İlk şarkımız ” Mahkum Savaşa “. Benim bestemi yeniden grubumla düzenledik ve sahneye hazır hale getirdik. Ahmet abinin vokalleriyle daha güzel olduğu kesin bir şey zaten. Sahneye çıktığımızda ilk olarak bu hareketli ve bol distortion’lı şarkıyla başlayalım dedik.

Sonrasında da ” Böyle Gelmiş Böyle Geçer ” cover’ımızla seyirciyi de işin içine katalım diyoruz. Cover güzel de oldu. Kendimize göre düzenledik, çalarken zevk alıyoruz. Herkesin de bildiği bir şarkı ve sevilen bir şarkı olması bizim için bir artıdır diye düşündük. Çeyrek finalde de ” Kıze Seni Yerler ” coverlamıştık zaten bu sebepten.

Son şarkımız da yine bir beste. ” Şarap Kırmızısı Dudaklarından… ” diye giden bir şarkımız. İsmini bilmiyorum şuan aklıma gelmedi asdf Ama güzel olacak :D Geleneği bozmadık, son şarkının outrosunu “kopmalık” olarak ayarladık. Bütün stresimizi atma bölümümüz orası. Seyircinin jürinin falan ne diyeceği umrumuzda değil o bölümde. Kendimize gelicez ve inicez sahneden. Öyle düşündük bakalım.

Geçen yarışmaya göre bir değerlendirme yapacak olursak; en çok seçkin abiye güveniyorum. Gruba hareket getiren o adam. Ama şöyle bir sıkıntı var ki; tuşe ve metronomu unutuveriyor gaza gelip. Bu sefer olmayacak inşallah. Ahmet abi de sözleri unutmazsa bu yarışmada, çok güzel olacak. Geçen yarışmada unutmasına rağmen çıktık, bu sefer sağlam bir performans gösterip bu sefer daha iyi bir dereceyle üst tura çıkmayı hedefliyoruz.

Bu arada, Boss Me-25 prosesorum için tone library indirdim ve sağlam tonları prosesoruma aktardım yuesbiden. Sound biraz daha güçlü olacak yani. Bakalım. ( Aşığım lan ben bu prosesore. vallayi bak. Gece onunla yattım zaten.. Potanslarını yidiğim.. )

BENZER  Grup Istanbul Power Garage TV de

Velhasıl, akşama yarı finaldeyiz arkadaşlar. Bir çok arkadaşım destek vermek için gelecekler. Gelmeyenlerin canı sağolsun. Böyle bir günde yanımda olmak isteyenler, gelenler, isteyip de gelemeyenler kimler ben çok iyi biliyorum. Diğerlerine de diyecek bir şeyim yok. Bu arada, Adalet hocama da teşekkürlerimi iletiyorum, profesyonel fotoğraf makinası ile bize destek veriyor kendisi. Çok sağolsun.

Görüşmek üzere!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

11 ay önce. 44 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 56 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 79 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 sene önce. 127 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 sene önce. 67 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.