Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

LM Az Güldürüyor Artık

11 sene önce yazıldı, 218 kere okundu. 0

Bilenler bilir, Leyla ile Mecnun dizisinin sıkı takipçisiyimdir. Başta Ali Atay olmak üzere hemen hemen tüm karakterleri çok severim, her hareketlerinde espirilerinde gülerim. Ama ne olduysa şu son bölümlerde biraz daha az güldürmeye başladılar. Eskiden fantastik bir sürü olay olurdu, oraya buraya giderlerdi, olaylar olaylar olurdu. Şimdiki bölümlerde biraz daha sakinleştiler sanırım. Bir de İşler Güçler izlemeye başladım, artık eskisi kadar heyecan yapmıyorum pazartesi gecesi gelsin de internetten Leyla ile Mecnun izliyim diye.

Üzücü aslında be. Türkiyenin en kaliteli dizisiydi ve seven sevmeyen herkes bunu kabullenmişti. Sona yaklaştığından mıdır nedir, bişeyler oldu. Dizi bitsin, baştan başlayıp tekrar bitirmeyi düşünüyorum gerçi. Hızlı izleyince, beklemeyince az da olsa eski günleri hatırlarız, eğleniriz galiba :)

İşler güçler demişken, cidden sevdim diziyi. 4-5 günde 36 bölümü bitirivermişim hemen. Bekliyoruz bakalım salı gününü. Boomcu onur ve Ahmet Kural favorim. Sadinin “Türkiye Güzeli” ayrı bir kategoride favorim zaten :D Hayırlısı diyelim. Darısı başımıza :P

Uyumadan bişeyler yazayım biraz kafamı başka yerlere çekeyim dedim. Bloğum da olmasa zaten.. Haydin bitireyim madem. Hayırlı sabahlar herkese. İmam efendi, şu ezanı uzattın da uzattın yahu. Kalkıp namaz kılasım geldi anasını satayım. Neyse neyse, fıtıfıtı yatayım ben. Siyu

BENZER  Önerebileceğim Android Oyunlar #1

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 59 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 71 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.