Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Sabahları Kendi Şarkılarımı Dinlemek Gibisi Yok

11 sene önce yazıldı, 254 kere okundu. 0

Sabahları erken kalkmaya başladım artık. Telefonuma İKİ TANE  alarm kurdum, biri 7.30 diğeri de 7.45. 8 de uyanıyorum kendi kendime, kalkıyorum bilgisayarım zaten açık oluyo sürekli, açıyorum bi şarkı üzerimi giyiniyorum yüzümü yıkıyorum falan. Sonra kulaklığımı takıyorum açıyorum telefonumdan şarkılarımın listesini. Baştan dinlemeye başlıyorum. Şimdi kendi şarkılarımı övmeyeceğim tabiki. Övülecek pek bi tarafları da yok zaten. Ama duygular kendi duygularım, sabah benim sabahım, müzik benim müziğim olunca insan çok iyi hissediyor.

Bazı şarkıları sanki yaşamadan önce yazmışım, yaşadıktan sonra cuk oturmuş gibi, sanki neler yaşayacağımı biliyomuşum gibi.. Bi de bazı şarkılar var, yapmışım kaydetmişim sonra unutmuşum resmen. Dinleyince aa böyle mi çalmışım diyorum, bazen hoşuma gidiyo bazen oha malmışım diyorum. Oha ses bak dediklerim çok oluyo tabi.. :D Allah böyle bi ses vermiş, kimseye vermesin asdf

Cuma günü de bir iki şarkımı bizim okulun festivalinde çalıcam söylicem galiba. Gerçi daha Ahmet abiden gitarımı alamadım amk. Gitarımı sakındığımdan değil de, gitarımdan hiç ayrı kalmak istemediğimden, bir daha kimseye gitar bırakmıcam ya. Kaç günlerdir evdeki diğer gitarlardan tat falan alamıyorum. İstediğim gibi olmuyo hiç. Bi arayayım bugün de ayarlasın artık cumaya kadar.

Neyse günlükcüm. Yeni tasarımla uğraşayım biraz. Yorum kısmı falan aktif değil. Onları halledeyim. Bir de müzik çalar ve sosyal medya bağlantılarımı yerleştireyim. Üşeniyorum gerçi.. Masamın başında diğer sitelerle ilgilenmekten ne vakit kalıyor ne hal kalıyor ama.. Olsun yapıcaz bişeyler artık. Görüşmek üzere günlükcüm.

BENZER  Yeniden Basliyoruz

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 59 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 71 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.