Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Huzursuzum Bu Aralar

11 sene önce yazıldı, 292 kere okundu. 0

Merhaba günlükcüm. Çalışıyorum. Bilgisayar başındayım. Bi bloğa da uğriyim dedim. Ama huzursuzum bu aralar. Canım ne sabahları kahvaltı etmek istiyor, ne işe gelesim var ne eve gidesim var. Yaptığım bişeyden zevk alamıyorum falan. Düşün akşama kadar internet ve hızlı bir bilgisayar elimin altında. İşimi yapıyorum orada sıkıntı yok, ama canım sıkılıyor. Oraya giriyorum buraya giriyorum, yok..

Gitarım da Ahmet abide zaten. Dün konuştuk bu akşam getirecek sanırım ama belli olmaz onun işi.. :D Gitar gelince biraz kendime gelirim diye düşünüyorum ama bakalım. Besteler birikti. Boş buldukça kayıt yapıcam.

He ben yazmayı unuttum günlük bak.. Babam cuma günü İstanbul’dan gitti. En az 3-4 hafta yok. Masaüstü bilgisayarımı içeri taşıdım. 3D televizyonuma bağladım. Salonda koskocaman bir çalışma ortamım oldu. Herşey güzel. Gitarım da gelince hayvan gibi kayıtlar alıcam inşallah. İşten güçten vakit bulduğum zamanlarda tabi.

Herneyse. Biraz sinirlerim de bozuk birilerine. Bardağı aşan son damlayı yaşıyorum sanırım. Beklemekten de sıkıldım artık. Ya nokta ya da ünlem koyucam bir iki gün içinde. Hayırlısı diyelim. Eşşek başı değiliz sonuçta.

Kendine iyi bak günlükcüm. Umarım huzursuzluğum geçer yakında. Bazı şeyler de yavaş yavaş yoluna girecek buna inanıyorum. Herşeyin hayırlısı diyelim. Bu arada, Gezi Parkı olaylarıyla ilgili bir yazı da yayınlıcam ama daha var ona. Pek fırsat bulamıyorum. İnceleme gözlemleme aşamasındayım diyelim.

Görüşmek üzere.

BENZER  Yeniden Basliyoruz

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 59 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 71 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.